Online Randevu | Rezervasyon : 0 (242) 324 66 48

Sayın Misafirlerimiz

Hamamlarda uzun müddet kalmamak şartıyla, sıcak su ve sabunla yapılacak vücut temizliği için en iyi yıkanma ve temizlenme yerleridir. Hamamda terleyen vücudun, yumuşak bir bez veya süngerle ovularak yıkanması, vücutta kan dolaşımını kolaylaştırarak insana rahatlık verir. Vücudu sert keselerle Bundan sakınmak gerekir.


Bir de hamamlarda yıkananların âdâbı muâşeret kâidelerine uyması lâzımdır. Ayrıca hamamlarda fazla kalmak, sıcaktan soğuğa, soğuktan sıcağa zaman zaman çıkmak da vücuda zararlı olabilir. Kalp ve dolaşım sistemi bozuk olan, tansiyonu yükselen kimselerin, bir de akciğer veremine tutulmuş olanların çok sıcak suda yıkanmaları tehlikelidir. Zîrâ çok sıcak suda uzun süre kalmak, beyne kan hücum etmesine, veremlilerde de akciğer kanamasına sebeb olur. Ayrıca hamamdan sonra kendisini kollayamayıp üşütenler de zatürre hastalığına yakalanırlar. Dikkat edene hamamların bir zararı olmadığı gibi faydası çoktur.

Türk Hamamı : Dünyaca ünlü Türk Hamamı' nın egzotik ve rahatlatıcı ortamında , kese ve köpük masajı gibi uygulamalarla bedeninizi gençleştirecek , ruhunuzun arındığı hissedeceksiniz. 1000 yıllık geleneği rahatlamanın keyfiyle yaşayacaksınız.


Kese : Sizi vücudunuzdaki ölü deriden arındırmak için kullanılan bu yöntemler tüm gözenekleriniz açılacak , ferahlamayı tüm vücudunuzda hissedeceksiniz.


Köpük Masajı : Hamam içinde ısınan vücudunuza uygulanan köpük masajı sayesinde tüm kas ve damarlarınız gevşeyecek , kendinizi dinç hissedeceksiniz.


Ayrıca ; uzman masör ve masözlerimiz eşliğinde uygulanan özel bitki yağı masajları vücudunuza yepyeni bir dirilik kazandıracak.